zaloguj się
0 / 0 PLN twój koszyk

menu

Szanowni Klienci, jesteśmy producentem wyrobów wełnianych i większość naszych produktów, szyjemy pod indywidualne zamówienia.

O producencie kołder Merino Polska

Prowadzisz sklep z pościelą? A może prowadzisz duży obiekt noclegowy? Świetnie, że do nas trafiłeś. Jesteśmy wiodącym producentem kołder i pościeli na polskim rynku. W naszym portfolio znajdziesz wysokiej klasy pościel, poduszki, prześcieradła, a także materace i śpiwory z wełny, ręczniki do kuchni, łazienki, a także koce i wiele innych.

Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny, dlatego z powodzeniem współpracujemy zarówno z dużymi, jak i małymi odbiorcami naszych produktów. Służymy wsparciem na etapie doboru odpowiedniego materiału, kształtu, koloru, haftu, a także samych właściwości użytkowych.

Możemy pochwalić się dużym, zaawansowanym technologicznie zapleczem maszynowym, dzięki czemu mamy 100-procentową kontrolę nad przebiegiem produkcji. W efekcie, pościel wychodząca spod rąk Merino Polska charakteryzuje się starannym wykończeniem, wysoką odpornością na czyszczenie (pranie i wirowanie), a także mięsistym chwytem.

Zamówienia składać można telefonicznie pod nr telefonu 882 354 302. Telefon czynny jest codziennie:

poniedziałek - piątek:
09:00 - 15:00

Prosimy również o kontakt drogą elektroniczną pod e-mailem info@merino-polska.pl lub drogą pocztową pod  poniższym adresem korespondencyjnym: Merino Polska, ul. Rudzka 13b, 44-240 Żory-Rowień, woj. śląskie, Polska.

Chętnych do współpracy zapraszamy również do siedziby naszej firmy. Sidziba firmy oraz zakład produkcyjny  znajdują się zaledwie 1km od zjazdu (węzeł Żory) z autostrady A1.

Na miejscu można dokładnie zapoznać sie z naszym szerokim asortymentem, gdyż siedziba jest bezpośrednio w sąsiedztwie zakładu produkcyjnego.

Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem współpracujemy zarówno z dużymi placówkami typu szpitale, hotele, pensjonaty jak i z osobami prywatnymi. Odnośnie naszych wyrobów zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Aby zapewnić najwyższą jakość usług nasza Strona WWW wykorzystuje informacje przechowywane w przeglądarce internetowej (pliki cookies i podobne technologie) zgodnie z informacjami opisanymi w polityce prywatności serwisu.