zaloguj się
0 / 0 PLN twój koszyk

menu

Zestawy Merynos

Zdrowy sen to podstawa prawidłowego funkcjonowania, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór pościeli. Pościel z wełny od owiec merynos zapewni wszystko, czego do takiego snu potrzeba. Pościel rehabilitacyjna, wykonana z najwyższej jakości naturalnych materiałów będzie najrozsądniejszym wyborem.

Oferowane zestawy Merynos to najwyższej jakości kołdra, poduszki i podkład, wykonane z wełny o wysokich właściwościach izolacyjnych. Owce merynos posiadają włosie skręcone w taki sposób, że wokół nich zbiera się duża ilość pęcherzyków powietrza potrzebnych do skutecznego zachowania ciepła. Ponadto włókna chłoną wilgoć w ilości około 1/3 w stosunku do swojej masy, dzięki czemu nawet po długim czasie użytkowania elementy zestawu nie stają się nieprzyjemnie mokre.

Naturalny surowiec, jakim jest wełna, sprawia, że kołdra i poduszki reagują na warunki pomieszczenia, kurcząc się, gdy jest zimno i rozszerzając, gdy temperatura wzrośnie. Oznacza to, że komplet będzie idealny zarówno zimą, jak i w okresie cieplejszym.

Powierzchnia pościeli nie drażni skóry, mimo że jest to wełna naturalna. Delikatny materiał masuje ciało, dzięki czemu stres, napięcia i związany z nimi niepokój, skutecznie znikają, robiąc miejsce na spokojny odpoczynek pełen relaksu. Dzięki swoim właściwościom pościel likwiduje szkodliwe jony dodatnie, które negatywnie wpływają na odczucie bólu, szczególnie głowy.

W ofercie dostępne są Zestawy Merynos, w których oprócz wełny została zastosowana satyna. Przyjemnie gładkie, stylowe wykończenie pościeli w połączeniu z korzystnym wpływem na organizm to główne zalety oferowanych zestawów.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Aby zapewnić najwyższą jakość usług nasza Strona WWW wykorzystuje informacje przechowywane w przeglądarce internetowej (pliki cookies i podobne technologie) zgodnie z informacjami opisanymi w polityce prywatności serwisu.