zaloguj się
0 / 0 PLN twój koszyk

menu

Zestawy Tumbler+ Bawełna

Zestaw tumbler to ciepły i wpływający pozytywnie na zdrowie komplet pościeli dziecięcej. Występuje w kilku kolorach i wzorach, więc każdy może wybrać coś dla siebie.

Komplet składa się z kołdry o wymiarach 140x100 centymetrów. Jej wierzchnia warstwa to kolorowa bawełna, natomiast do wykonania spodniej użyto naturalnej owczej wełny. Kołdrę wykończono estetyczną lamówką. Znajdująca się w tym zestawie poduszka ma wielkość 40x60 centymetrów i została również wykonana z takich samym warstw jak kołdra. Poduszka ma również zamek błyskawiczny, który pozwala na szybką i prostą wymianę wkładu.

Komplet ten otrzymał atest Państwowego Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Dzięki temu został zakwalifikowany do grupy wyrobów medycznych, wykorzystywanych w profilaktyce zdrowia i rehabilitacji.

Jest więc idealną propozycją dla osób dbających o zdrowy styl życia. Zapobiega lub pomaga w rehabilitacji osteoporozy, infekcji narządów ruchu, zmian reumatycznych, zaburzeń krążenia, schorzeń o podłożu immunologicznym. Doskonale nadaje się dla osób, które przeszły jakieś urazy i z tego powodu doskwiera im ból. Zestaw ten pomaga też w zaburzeniach termoregulacji i schorzeniach nerek.

Każdy produkt posiada informację o jego przeznaczeniu, sposobie użytkowania, przechowywania i konserwacji. Komplety tumbler – jako wyroby medyczne - można kupić w aptekach, sklepach zielarskich i medycznych.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Aby zapewnić najwyższą jakość usług nasza Strona WWW wykorzystuje informacje przechowywane w przeglądarce internetowej (pliki cookies i podobne technologie) zgodnie z informacjami opisanymi w polityce prywatności serwisu.