zaloguj się
0 / 0 PLN twój koszyk

menu

Śpiwory wełniane

 Śpiwory wełniane dostępne w naszym sklepie są wyjątkowo miękkie, puszyste i otulające.

Wełna merino posiada naturalne właściwości termoregulacyjne, dzięki czemu te części ciała, które mają bezpośredni kontakt ze śpiworem nie pocą się w wyższych temperaturach i nie marzną, kiedy jest naprawdę zimno.

Śpiwory z wełny merino to także idealne rozwiązanie dla osób o bardzo delikatnej i wrażliwej skórze. Nie powodują podrażnień i delikatnie otulają ciało. Naturalna wełna wykazuje również działanie antybakteryjne, tworząc środowisko nieprzyjazne dla bakterii oraz wirusów.

Śpiwory wełniane merino polecane są szczególnie na sezon jesienno-zimowy . Doskonale sprawdzają się jako okrycie podczas długich seansów filmowych czy jako okrycie w trakcie czytania ulubionej książki. Owcza wełna, z której jest wykonany każdy śpiwór, gwarantuje rewelacyjną izolację cieplną, jednocześnie nie powodując przegrzania.

Śpiwór wełniany można także rozłożyć. Wówczas będzie służył jako narzuta, mata lub podkład do spania na łóżko.

Śpiwory z wełny merino posiadają certyfikat Eco, Wyrobów Medycznych oraz Woolmark 2020. Należą do kategorii wyrobów medycznych, które stosuje się w rehabilitacji oraz profilaktyce niektórych chorób, tj. osteoporoza, infekcje narządów ruchu, osteoporoza, reumatyzm, zaburzenia krążenia i schorzenia autoimmunologiczne.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Aby zapewnić najwyższą jakość usług nasza Strona WWW wykorzystuje informacje przechowywane w przeglądarce internetowej (pliki cookies i podobne technologie) zgodnie z informacjami opisanymi w polityce prywatności serwisu.