zaloguj się
0 / 0 PLN twój koszyk

menu

POŚCIEL TUMBLER VERONA

Najwyższej jakości pościel Tumbler

Pościel Tumbler Verona to produkty wykonane z najwyższej jakości naturalnej wełny. W tej kategorii znaleźć można kołdry, poduszki, podkłady oraz zestawy. Kołdry z merynosów posiadają właściwości karbikowatości i chronią przed zimnem. Nie wywołują podrażnień a na dodatek wykonują masaż zakończeń nerwowych.

Poduszki wykonane z wełny gwarantują zdrowy sen i eliminują negatywnie wpływające na organizm jony, które są przyczyną bóli. Wełniane podkłady z tak zwanej wełny baranizowanej, wyposażone zostały we wszyte na rogach gumki, zwiększające komfort korzystania tych produktów. Podkłady posiadają estetyczne wykończenia lamówkowe i warstwę bawełny. Zestawy pościelowe są złożone z kołdry, podkładu oraz dwóch poduszek z wełny baranizowanej. To połączenie wełny tumbler strzyżonej we wzór florystyczny, oraz gładkiej wełny.

Najzdrowsza wełna merynosów

Wyroby z wełny merynosów charakteryzuje skręcenie wszystkich włosów dzięki czemu możliwe jest zatrzymywanie warstw powietrza wokół wełny, jak i w samej wełnie, co sprawia, że zimno nie ucieka i zapewnione jest właściwe ciepło podczas snu.

Produkty wełniane wyprodukowane są z naturalnego zdrowego surowca który jest przyjazny dla środowiska i organizmu człowieka.

Produkty dostępne w tej kategorii zostały atestowane przez Państwowy Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Posiadają certyfikaty jako wyroby medyczne ułatwiające walkę z bólami pourazowym oraz dolegliwościami reumatycznymi i chorobami zwyrodnieniowymi stawów, a także kręgosłupa.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Aby zapewnić najwyższą jakość usług nasza Strona WWW wykorzystuje informacje przechowywane w przeglądarce internetowej (pliki cookies i podobne technologie) zgodnie z informacjami opisanymi w polityce prywatności serwisu.