zaloguj się
0 / 0 PLN twój koszyk

menu

POŚCIEL TUMBLER BRATEK

Pościel Tumbler Bratek

Kto nie marzy o tym, by w chłodne, zimowe dni zanurzyć się w ciepłej, przyjemnej pościeli? Inwestując w pościel Tumbler Bratek, bez dwóch zdań zmaksymalizujesz to doznanie. Nasze kołdry są dwuwarstwowe, ze specyficzną strukturą ,,baranka”, niezwykle przyjemną w dotyku. Stawiamy na wełnę owiec merynos, ponieważ najskuteczniej zabezpieczaja ona przed zimnem.


Na co inni konsumenci często zwracają uwagę?

Właściwości rehabilitacyjne. Nasze kołdry otrzymały certyfikat WOOLMARK — są one produktem antyreumatycznym. Są również posiadaczkami atestu Państwowego Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych

Gustowny wzór. Motyw florystyczny wpisze się w wystrój niemalże każdej sypialni i sprawi, że zapanuje w niej przyjemna, ciepła atmosfera.

Zróżnicowane rozmiary. Dzięki temu każdy może dobrać kołdrę do własnych preferencji i wymagań.

Klientom oferujemy również podkłady wełniane oraz śliczne poduszki w tym samym, bratkowym wzorze. Dla osób, którym szczególnie przypadły do gustu nasze propozycje z kolekcji Tumblr Bratek, przygotowaliśmy zestawy w przystępnej cenie. Zestawy obejmują kołdrę, poduszkę i podkład.


Spraw sobie chwilę przyjemność i zainwestuj w piękne, ciepłe produkty Tumblr Bratek, o właściwościach zdrowotnych.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Aby zapewnić najwyższą jakość usług nasza Strona WWW wykorzystuje informacje przechowywane w przeglądarce internetowej (pliki cookies i podobne technologie) zgodnie z informacjami opisanymi w polityce prywatności serwisu.