zaloguj się
0 / 0 PLN twój koszyk

menu

Pościel Merynos - wyroby wełniane, wełniana pościel. Kołdra z owczej wełny

Strona
z 10

Dlaczego kołdry z wełny owczej Merino?

Właściwości antyreumatyczne, staranne wykończenie i kilkanaście różnych wersji kolorystycznych to tylko 3 z przynajmniej 10 powodów, dla których pościel Merino Polska cieszą się rosnącym zainteresowaniem Polaków. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy wełny z owiec rasy merynos (włókna o maksymalnym splocie i właściwościach higroskopijnych), każda kołdra z wełny owczej wyróżnia się doskonałym, miękkim chwytem, więc może z powodzeniem stosowana zarówno przez dzieci, jak i dorosłych oraz osoby starsze.

Niezależnie od wybranej serii oraz rozmiarów, zapewniamy Państwa, że każda kołdra z owczej wełny delikatnie masuje zakończenia nerwowe, dzięki czemu pozwala skutecznie odprężyć się po dniu pracy, rozładować napięcie, ból i zmęczenie.

Naszą ofertę pościeli podzieliliśmy na 6 kategorii, w tym: zestawy pościeli, poduszki z wełny, koce, kołdry z wełny owczej, podkłady, a także wyroby rehabilitacyjne. Zachęcamy do skorzystania z prostej wyszukiwarki, w której mogą podać Państwo nazwę produktu oraz jego pożądany rozmiar.

Która kołdra z owczej wełny szczególnie przypadła Państwu do gustu? Czekamy na kontakt.

Wełna to surowiec przyjazny człowiekowi, komfortowy i bardzo ładny, a co równie ważne jest to materiał, który posiada doskonałe właściwości termiczne i dlatego właśnie wykorzystywany jest na szeroką skalę w produkcji pościeli, narzut, koców i innych tego typu wyrobów. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroką gamę produktów z wełny najwyższej jakości. Pościel wełniana, którą polecamy naszym Klientom wytwarzana jest w oparciu o wysokogatunkową wełnę merynosa. Kołdry, poduszki oraz zestawy, które przygotowaliśmy dla Państwa dają najwyższy komfort, a przy tym dostępne są w wielu wariantach rozmiarów, aby każdy Klient mógł dopasować rozmiar do swoich potrzeb, co więcej mnogość rozwiązań kolorystycznych oraz wzorów pozwala sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Wszystkie wyroby wełniane, które mogą Państwo zakupić w naszym sklepie to produkty najwyższej jakości co potwierdzają stosowne certyfikaty. Z racji tego, że wykonane są z wełny owiec rasy merynos posiadają liczne walory zdrowotne i świetnie sprawdzają się o każdej porze roku. Pościel wełniana w naszej ofercie obejmuje rozmiary 140x100cm, 140x200cm, 160x200cm, 180x200cm i 220x200cm, natomiast poduszki z wełny dostępne są w rozmiarach 40x45cm, 45x75cm, 50x60cm i 70x80cm. Ponadto na nasz bogaty asortyment składają się zestawy z wełny merynosa, koce i podkłady wełniane oraz wyroby rehabilitacyjne.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Aby zapewnić najwyższą jakość usług nasza Strona WWW wykorzystuje informacje przechowywane w przeglądarce internetowej (pliki cookies i podobne technologie) zgodnie z informacjami opisanymi w polityce prywatności serwisu.