zaloguj się
0 / 0 PLN twój koszyk

menu

POŚCIEL CAMEL

Strona
z 7

Pościel Camel - wypełnienie z wysokogatunkowej wełny w atrakcyjnym obszyciu

Komfortowa pościel z linii Camel to doskonały sposób na zdrowy i spokojny sen. Łączy w sobie estetykę wykonania z praktycznymi właściwościami. Wykonana ze stuprocentowo naturalnej, wysokogatunkowej wełny merynos, zapewnia dużą przepuszczalność powietrza. Wypełnienie kołder i poduszek materiałem przyjaznym dla organizmu człowieka wspiera dobrą kondycję i samopoczucie. Wełna z certyfikatem Woolmark ma właściwości antyalergiczne i przeciweumatyczne.

Na zdrowy sen w komfortowej sypialni

Na doskonały sen polecamy Państwu pościel Camel ze starannym obszyciem z przyjemnej w dotyku tkaniny. Zamknięta wewnątrz wełna w naturalny sposób zapewnia użytkownikom dobrą wentylację i temperaturę odpowiadającą warunkom w pomieszczeniu. Występująca w wełnie lanolina chroni włos przed zanieczyszczeniem, dzięki czemu kołdry i poduszki zachowują doskonały wygląd i przyjazny zapach. Atrakcyjny, funkcjonalny komplet świetnie uzupełni wyposażenie eleganckiej sypialni.

Pościel Camel - zestawy i pojedyncze produkty

Oferujemy doskonałej jakości kołdry o długości 200 cm i szerokościach od 140 do 220 cm. Oprócz dużych poduszek mamy również dwa mniejsze formaty, 45x40 i 20x40 cm. Dzięki nim komplet pościeli Camel można uzupełnić o wytworną narzutę i ozdobić należącymi do kompletu jaśkami. Każdy z produktów można również nabyć osobno.

 

Nasza strona korzysta z plików cookies. Aby zapewnić najwyższą jakość usług nasza Strona WWW wykorzystuje informacje przechowywane w przeglądarce internetowej (pliki cookies i podobne technologie) zgodnie z informacjami opisanymi w polityce prywatności serwisu.