zaloguj się
0 / 0 PLN twój koszyk

menu

Poduszki wełniane Merynos +bawełna 25x40cm.

Poduszki wełniane z merynosa w naszej ofercie

Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom przygotowaliśmy poduszki z wełny merynos w różnych rozmiarach i wzorach. Każdy nasz produkt posiada certyfikat Woolmark. Poduszki z miękkiej i wspaniałej pod kątem zdrowotnym wełny występują w naszej ofercie w najmniejszych wymiarach 24 x 40 cm. Tworzymy je dla osób, które poszukują poduszki wygodnej i mobilnej. Można oprzeć o nią głowę lub kark, a także podłożyć ją pod odcinek lędźwiowy pleców, zapewniając wygodną pozycję siedzącą. Poduszka w tym rozmiarze znakomicie sprawdzi się także podczas podróży.

Urozmaicone wzory poduszek z merynosa

Kierując się nie tylko względami komfortu, ale i estetyką staramy się ubogacać nasze poduszki przyjemnym dla oka wzornictwem. Nasze produkty świetnie odnajdą się w niemal każdej aranżacji wnętrz. W ofercie znajdziecie Państwo wełniane poduszki z jednostronnym, bawełnianym poszyciem. Na stronie prezentujemy wzory cieszące się największą popularnością wśród klientów. Jest to między innymi wzór łowicki, z piękną stylistyką folkloru, geometryczne wzory w pastelowych odcieniach lub motyw eleganckich ornamentów. Zachęcamy do zapoznania się z szerszą ofertą proponowanych przez nas wzorów warstwy z bawełnianej: znajdziecie je Państwo w zdjęciach konkretnych poduszek. Uszyjemy poduszkę zgodnie z Państwa wyborem, na życzenie.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Aby zapewnić najwyższą jakość usług nasza Strona WWW wykorzystuje informacje przechowywane w przeglądarce internetowej (pliki cookies i podobne technologie) zgodnie z informacjami opisanymi w polityce prywatności serwisu.