zaloguj się
0 / 0 PLN twój koszyk

menu

Poduszki Tumbler

Poduszki wełniane Tumbler

Szukasz starannie wykonanych, porządnych poduszek, które będą Ci służyć długie lata? Doskonale trafiłeś! Cieplutkie, puchate, miłe w dotyku — takie są właśnie nasze poduszki z kolekcji Tumblr.

Wielu Internautów zwraca uwagę na fakt, że poduszki, które proponujemy, są wykonane z wełny. Ten wysokogatunkowy materiał od lat uznawany jest za jeden z najtrwalszych i najcieplejszych materiałów, dostępnych na rynku. Wybraliśmy wełnę od owiec Merynos. Dlaczego? Włosie tego gatunku owiec jest najlepszym, najskuteczniejszym izolatorem, chroniącym nas od zimna.

W co wyposażyliśmy nasze poduszki?

Zamki błyskawiczne. Dzięki nim możesz co jakiś czas wymieniać wkład poduszki.

Estetyczna lamówka. Wykończyliśmy nią nasz produkt, aby był nie tylko niezwykle wygodny i przyjemny, ale również przykuwający wzrok.

Wypełnienie z wełny silikonizowanej, spiralnie skręconej.


Poduszki wełniane Tumblr są dostępne w trzech rozmiarach. Dzięki temu możesz skompletować zestaw komfortowych poduszek, zarówno mniejszych, jak i większych. Nasze produkty uzyskały certyfikat Eco, certyfikat Wyrobów Medycznych, a także WOOLMARK 2020.


Postaw na wygodne, kunsztownie wykonane poduszki wełniane i ciesz się redukcją napięć mięśniowych, bóli głowy, zmęczenia, dyskomfortu. Pozwól sobie na niezapomniane chwile relaksu.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Aby zapewnić najwyższą jakość usług nasza Strona WWW wykorzystuje informacje przechowywane w przeglądarce internetowej (pliki cookies i podobne technologie) zgodnie z informacjami opisanymi w polityce prywatności serwisu.