zaloguj się
0 / 0 PLN twój koszyk

menu

Podkłady Tumbler

 Komfort spania jest niesamowicie ważny, ponieważ w nocy organizm człowieka ma szansę się zregenerować. Z tego powodu warto zadbać o to, aby wyposażenie łóżka było odpowiednio skompletowane i umożliwiało spokojny oraz zdrowy sen.


Podkłady Tumbler – niezwykle miękkie i ciepłe!

Właściwości wełny chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Ten materiał idealnie nadaje się do tworzenia produktów przeznaczonych do wyposażenia łóżka – wełna rewelacyjnie pochłania wilgoć, jednocześnie zapewniając stały dopływ powietrza do skóry i nie pozwalając się skupić. Ponadto, świetnie ogrzewa i pozwala nie zmarznąć nawet w najchłodniejsze dni!

 

Dlaczego warto wybrać podkłady Tumbler?

Wybierając podkład Tumbler, kupujesz produkt wykonany z ekologicznych materiałów. Wszystkie sprzedawane przez nas podkłady mają specjalny Certyfikat Eko, Certyfikat Woolmark oraz Certyfikat Wyrobów Medycznych. Oznacza to, że kupujesz produkt najwyższej jakości! Wybierz podkład najlepiej pasujący rozmiarów do Twojego łóżka i ciesz się z komfortowego snu, nawet w największe mrozy. Warto także wspomnieć o tym, że nasze produkty świetnie sprawdzają się jako wyposażenie sypialni alergików. Dzięki rewelacyjnym właściwościom wełny możesz użytkować podkład Tumbler przez długie lata, nie musząc jednocześnie martwić się o problemy związane z alergią – wełna jest niezwykle delikatnym i naturalnym materiałem, który nie uczula.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Aby zapewnić najwyższą jakość usług nasza Strona WWW wykorzystuje informacje przechowywane w przeglądarce internetowej (pliki cookies i podobne technologie) zgodnie z informacjami opisanymi w polityce prywatności serwisu.