zaloguj się
0 / 0 PLN twój koszyk

menu

Narzuty na łóżka i sypialnię

 Stylowa dwustronna narzuta z mikrofibry, która wpasuje się do każdego wnętrza w którym dominuje minimalistyczny, skandynawski styl dekoracji. Stworzona dla tych, którzy chcą podkreślić styl i unikalność swojego pokoju. Narzuta dwustronna z mikrofibry 220x240 wykonana jest z delikatnego materiału, idealną również dla alergików. Przyjemna w dotyku, praktyczna i świetna zarówno do odpoczynku oraz jako dekoracja.

W ofercie sklepu istnieje wiele różnych kolorów narzut dwustronnych z mikrofibry, które mogą pasować do wielu wnętrz. Jasne kolory, delikatnie podkreślające kolorystykę sypialni i wprowadzające łagodny nastrój, albo mocniejsze, bardziej głębokie, nadające charakteru i rzucające się w oczy. Czerwona narzuta dwustronna z mikrofibry doda wnętrzu aury tajemnicy i siły. Sprawdź szeroką gamę kolorów i dobierz tą, która najbardziej będzie do Ciebie pasować.

Wybierz również z gamy dwustronnych narzut z mikrofibry młodzieżowych 150x210, które dopasują się do pokoju nastolatka. Modne, interesujące kolory i wzory, które przypadną do gustu zarówno chłopcom i dziewczynkom.

Dwustronne narzuty z mikrofibry to najwyższa jakość materiału, które są inwestycją na lata. Ich tekstura zapewnia użytkowanie na długi czas, z zachowaniem koloru i delikatności pomimo wielu prań. Sprawdź i przekonaj się, że narzuty z mikrofibry są właśnie dla Ciebie.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Aby zapewnić najwyższą jakość usług nasza Strona WWW wykorzystuje informacje przechowywane w przeglądarce internetowej (pliki cookies i podobne technologie) zgodnie z informacjami opisanymi w polityce prywatności serwisu.