zaloguj się
0 / 0 PLN twój koszyk

menu

Komplety ręczników - Komplet ręczników


Komplet ręczników, komplety ręczników

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór kompletów ręczników, wykonanych z wysokiej jakości wełny merynos. Każdy z naszych produktów został przygotowany z największą starannością i precyzją, aby zapewnić naszym Klientom towar, który spełni ich oczekiwania.

Wszystkie komplety ręczników zapakowane są w sztywne, eleganckie pudełka, dzięki czemu idealnie nadają się nie tylko jako standardowy, prywatny zakup, ale również jako upominek, czy prezent okolicznościowy. Ponadto realizujemy zamówienia hurtowe oraz indywidualne, z możliwością wyboru wzoru na ręcznikach.

Wełna merynos - jeden z najlepszym materiałów naturalnych

Wełna merynos pochodzi od owiec rasy merynos, które zamieszkują tereny nowozelandzkich Alp Południowych. Temperatura w tym regionie oscyluje między +40°C, a -20°C. To właśnie ten czynnik pogodowy sprawił, że w wyniku ewolucji wełna owiec tego gatunku, pomaga utrzymać ciepło zimą oraz chłód latem.

To właśnie dzięki wełnie merynos, nasze ręczniki są przyjemne w dotyku oraz bardzo dobrze wchłaniają wilgoć. Dodatkowym atutem produktów wykonanych z wełny merynos jest świetna przepuszczalność powietrza oraz łatwości w czyszczeniu, co jest bardzo ważnym aspektem przy produktach łazienkowych, takich jak ręczniki. Przy codziennym korzystaniu z ręczników, równie ważną ich właściwością jest odporność na zapachy, którą również zawdzięczamy wełnie z owiec merynos.

Komplet ręczników - skład

Komplet zawiera 3 sztuki ręczników. Aby zapoznać się ze szczegółami konkretnego kompletu takimi jak wielkość ręczników, gramatura czy rodzaj opakowania, należy kliknąć w jeden z poniższych produktów i wybierać zakładkę "opis produktu".

Hafty wykonane drukiem komputerowym

Hafty wykonane na ręcznikach zostały zrealizowane komputerowo w naszym prywatnym parku maszynowym. To właśnie dzięki własnej produkcji mamy kontrolę nad wyglądem i poziomem wykonywanych wzorów, już od samego początku tworzenia produktu. Daje nam to możliwość zapewnienia naszym Klientom produktów świetnej jakości, pozbawionych jakichkolwiek niedoskonałości oraz defektów.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów dajemy możliwość zamówienia kompletu ręczników z indywidualnie wybranym wzorem. W swojej ofercie posiadamy wiele gotowych modeli haftów, jak również możemy stworzyć nowy, dopasowany do Państwa wzór. Może być to zarówno dedykacja, logo firmy, jak i inny, niczym nieograniczony motyw.

Zamówienia z indywidualnie wybranym wzorem haftu realizujemy zarówno jednostkowo dla osób prywatnych, jak również masowo, dla firm, pensjonatów, hoteli oraz SPA.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Aby zapewnić najwyższą jakość usług nasza Strona WWW wykorzystuje informacje przechowywane w przeglądarce internetowej (pliki cookies i podobne technologie) zgodnie z informacjami opisanymi w polityce prywatności serwisu.