zaloguj się
0 / 0 PLN twój koszyk

menu

Kołdry wełniane Camel Florence

Ekskluzywna kołdra wełniana wykonana z wełny owczej z dodatkiem wełny wielbłądziej.

połączenie wełny Camel ciemny z Camel Florence o przepięknym florystycznym motywie

Naturalna wełna cechuje się znakomitą przepuszczalnością powietrza, jest przyjemna i aksamitna w dotyku. Posiada dużą ilość lanoliny, chroniącej włos przed zabrudzeniem. Zobojętnia jony dodatnie które rozstrajają system nerwowy człowieka a następstwem tego są bóle głowy, spadek odporności organizmu, zmęczenie.

Wyrób przeznaczony dla osób cierpiących na określone przypadłości reumatyczne, jak również dla osób które przywiązują wagę do zdrowego trybu życia. Wełna wielbłądzia camel dzięki swej delikatności, puszystości i gęstości tkania należy do najcieplejszych wełen pochodzenia zwierzęcego.Krótki, gęsty włos jest bardzo trwały i przyjemny w dotyku. Nie zmienia wyglądu nawet po wielokrotnym czyszczeniu. Posiada bardzo wysoką zdolność akumulacji (zatrzymywania) ciepła i doskonale chroni przed zimnem.

Wełna naturalna posiada dużą przepuszczalność powietrza (jest oddechowo aktywna poprzez mechanizm kurczenia i rozprężania, dzięki czemu nasza skóra oddycha).

Naturalny surowiec i odpowiednia technologia wykonania dzianiny sprawia, że wyroby z wełny camel nie kumulują kurzu i potu, dzięki czemu eliminujemy warunki rozwoju roztocza. Polecana przy schorzeniach układu oddechowego i krążenia. Utrzymuje stałą temperaturę ciała i nie drażni skóry.

Brzegi kołdry wykończone starannie lamówką.Gatunek I.

ZOBACZ CERTYFIKAT WYROBÓW REHABILITACYJNYCH

Produkt antyreumatyczny. Posiada certyfikat Woolmark.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Aby zapewnić najwyższą jakość usług nasza Strona WWW wykorzystuje informacje przechowywane w przeglądarce internetowej (pliki cookies i podobne technologie) zgodnie z informacjami opisanymi w polityce prywatności serwisu.