zaloguj się
0 / 0 PLN twój koszyk

menu

Kołdry Tumbler

Oferujemy całoroczne kołdry wykonane z wełny merynos najwyższej jakości. Odmiana Tumbler charakteryzuje się piękną i miłą w dotyku strukturą "baranka". Kołdry są wyjątkowo miękkie, przyjemne i komfortowe w użytkowaniu. Wełna to jedno z najdroższych włókien naturalnych, które świetnie sprawdza się jako materiał użytkowy. Ten luksusowy, naturalny materiał jest wyjątkowo przyjazny dla naszego ciała i nie podrażnia skóry.

Wełna wykorzystana do uszycia kołder Tumbler pochodzi od ras owiec merynos i charakteryzuje się doskonałymi właściwościami karbikowatości. Unikalny skręt każdego włosa powoduje, że powietrze jest zatrzymywane i akumulowane. Zalety te sprawiają, że kołdry wykonane z wełny świetnie izolują od zimna. Skręcone włosie delikatnie masuje, pobudzając zakończenia nerwowe ciała. Pozytywnie wpływa to na jakość snu i wypoczynku dodatkowo zmniejszając napięcie organizmu oraz bóle. Co więcej wełna eliminuje szkodliwe jony dodatnie, które mogą być przyczyną bólów głowy oraz zmęczenia.

Wełna merynos ma również doskonałe właściwości wchłaniania wilgoci, aż do 30% swojej masy. Jednocześnie nie sprawia przy tym wrażenia mokrej czy wilgotnej.

Oferowane przez nas kołdry z powodzeniem mogą być użytkowane przez cały rok. Włókna reagują na zmiany temperatury otoczenia, dzięki czemu kurczą się gdy jest chłodno oraz rozprężają gdy jest gorąco.

Kołdry Tumbler wykonane zostały z dbałością o każdy detal, tak by dostarczony produkt zapewniał maksimum satysfakcji klienta. Piękna, naturalna struktura materiału pięknie prezentuje się w sypialni i tworzy wyjątkowy, przytulny klimat.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Aby zapewnić najwyższą jakość usług nasza Strona WWW wykorzystuje informacje przechowywane w przeglądarce internetowej (pliki cookies i podobne technologie) zgodnie z informacjami opisanymi w polityce prywatności serwisu.