zaloguj się
0 / 0 PLN twój koszyk

menu

Koce Tumbler

Koce wełniane Tumbler - jakość i komfort w jednym

Koce Tumbler wykonywane są z najwyższej jakości wełny owczej merynos, która charakteryzuje się ponadprzeciętnym wykończeniem i starannie wyselekcjonowanym wypełnieniem. Ponadto koce obszyte są dodatkowo usztywniającą lamówką. Sprawia to, że będą one służyły Państwu przez wiele długich lat.

Koc idealnie sprawdzi się zarówno w sezonie zimowym, gdzie będzie chronił przed chłodem oraz w sezonie letnim, kiedy będzie zapobiegać przed przegrzaniem. Jest to zasługa znakomitej przepuszczalności powietrza, która zapewnia utrzymanie idealnej temperatury ciała. Koc jest puszysty i przyjemny w dotyku. Można stosować go jako koc, narzuta na fotel, kanapę lub sofę, ale również jako mata do ćwiczeń fizycznych.

Dodatkową zaletą wełny merynos są jej właściwości prozdrowotne. Stosowana jest na szeroką skale jako produkt medyczny i rehabilitacyjny. Będzie idealnym wyborem dla alergików i osób zmagających się z innymi dolegliwościami.

Gwarancja najwyższej jakości

Koce Tumbler, które znajdują się w naszej ofercie spełniają wszystkie standardy medyczne, rehabilitacyjne i użytkowe. Posiadają Certyfikat Eco, Certyfikat Wyrobów Medycznych oraz Certyfikat WOOLMARK 2020. Wszystko to sprawia, że są one chętnie wybieranymi produktami przez osoby z różnymi dolegliwościami stawów, kręgosłupa, z nerwobólami, czy bólami pourazowymi.

 Nasza oferta obejmuje koce 140x100, 140x200, 160x200, 180x200 i 220x200. Znajdą więc Państwo na pewno koc idealny dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą!

Nasza strona korzysta z plików cookies. Aby zapewnić najwyższą jakość usług nasza Strona WWW wykorzystuje informacje przechowywane w przeglądarce internetowej (pliki cookies i podobne technologie) zgodnie z informacjami opisanymi w polityce prywatności serwisu.